niedziela, 17 marca 2013

Czy można nauczyć się blogowania w 4 tygodnie?

Czy można nauczyć się blogowania w 4 tygodnie? Zapewne nie, bo im więcej człowiek pisze, tworzy, tym więcej wie. Ale na pewno można się dużo dowiedzieć o tajnikach tej sztuki od doświadczonej blogerki jaką jest Ula Phelep i która to przygotowała pierwszy  w Polsce e-kurs - Blogowanie z Pasją. Kurs ten  to kompendium wiedzy blogowania, porusza tematy  od wyglądu bloga po jego marketing:) 
Niektórzy z Was pewnie się zdziwią, inni spytają po co to komu. Ale jak już wiecie sporo czasu zajęło mi rozpoczęcia przygody z blogowaniem - prawie 3 lata. Tak aż tyle. Prawda, że dużo. I dlatego chciałabym to robić  w sposób profesjonalny dla siebie i dla Was, by to co będę pisała, pokazywała było ciekawe i inspirujące. 

Zatem trzymajcie za mnie kciuki.

Pozdrawiam,

Lola

7 komentarzy:

 1. no to trzymam kciuki :)
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia:) Sama też chętnie poczytam.
  U Ciebie na blogu już jest fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję. Chciałabym częściej zamieszczać posty szyciowe i mam nadzieję, że to mi się uda w niedługim czasie. Była u ciebie w odwiedzinach. Zachwyciła mnie prostota twojego loga i banerka. Naprawę super. zyskałaś nową czytelniczkę:)

   Usuń
 3. Dzięki za informacje o takim fajnym blogu. Przeczytałam sporo artykułów tej Uli Phelep.Bardzo interesujące i pomocne w blogowaniu.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na candy.
  www.niebowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zyczę powodzenia :-)))Ja również jestem na początku życia blogowego :-))
  Pozdrawiam,
  mika

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam do słodkiej zabawy w malinowym niebie :)
  http://malinoweniebo.blogspot.com/2013/03/sodkie-cukierasy.html

  OdpowiedzUsuń