niedziela, 3 lutego 2013

Trudne początki

Zdecydowałam:) Zaczynam moją przygodę z blogowaniem. Dojrzewałam do tej decyzji aż całe 2 lata. Zapytacie czemu. Sama nie wiem, może z braku czasu, a może z lęku czy podołam, czy rzeczywiście będę systematycznie zamieszczać tu wpisy. Z natury jestem niestety w gorącej wodzie kąpana, więc rozsądek podpowiadał mi, że lepiej odłożyć to na inny czas. Ale chyba już  nadszedł ten właściwy moment, by podzielić się z wami moimi pasjami.
Chcę pokazywać tutaj różne swoje wytwory - szyciowe, robótki ręczne, domowe. Będę też uczyć się z wami decupag'u, scrapowania etc. 
A to wszystko za sprawą bloga Ushii, na którego weszłam jakieś 3 lata temu i tam zostałam. Jestem jej wierną fanką i obserwatorką. To właśnie wtedy tak naprawę odkryłam coś takiego jak  świat blogowania. 

Zapraszam w moje skromne progi,

Lola

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jak się cieszę, że do mnie trafiłaś. Jak się cieszę, że weszłam na twojego bloga Połówka bliźniaka. Już wiem do kogo się zgłoszę jak będę chciała kupić pianino. Od niedawna biorę lekcje gry na pianinie, tak na prawdę troche za sprawa córki która zaczeła również grać i śpiewać. To moje niespełnione marzenie z dzieciństwa. Czy prowadzicie jakiś sklep w Warszawie.

   Usuń
 2. śliczne zdjęcia, piękne prace :] życzę udanego blogowania i dużo satysfakcji

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafiłam do Ciebie z powodu candy.Obejrzałam cały blog. Jest pięknie. Zostanę na dłużej.Robisz bardzo ładne zdjęcia.A turkus to też mój ulubiony kolor. Życzę powodzenia w blogowaniu i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello :) Witam w blogowym świecie :) / www.finezja.org

  OdpowiedzUsuń