poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Konik moja miłość

Uwielbiam konie, te duże i te małe. Jako mała dziewczynka nauczyłam się jeździć konno. To jedna z moich pasji, która gdzieś z braku czasu została odłożona na półkę. Może nie tyle z braku czasu co z powodu dzieci i kolejnych ciąż. Nawet mojego męża zaraziłam tym:) Powoli do tego wracam. Bo jak tu nie wracać jak 100 metrów od domu mam  stajnie, jak nie wracać kiedy z okna widzę las i łąkę, jak nie wracać jak obcowanie z naturą i zwierzęciem sprawia mi ogromną radochę. Przejażdżki w lesie, świergot ptaków, kłus, galop i wiatr we włosach. Ach rozmarzyłam się. Uwielbiam to. 
Chciałabym tym zarazić dzieci. Od pewnego czasu chodzimy ze starszymi maluchami (4,5 lat i niecałe 3 lata) na lekcje prowadzone na zasadach hipoterapii. Są zachwyceni. Uczą się koordynacji, równowagi, a przy tym uczą się obycia z końmi co jest bardzo ważne. 

A dziś prezentuję wam konika, który powstał dla małej fanki bajki My Little Pony. Co prawda to nie księżniczka Cadenz, czy Luna, ale mam nadzieję, że również jej się spodobał. Mojej córce bardzo i kazała dla siebie uszyć dokładnie takiego samego:)


Grzywa została zrobiona z pół perełek, które normalnie używa się w scrapbooking'u. Ja przykleiłam ją klejem do tkanin.


Pozdrawiam Was serdecznie,

Lola

18 komentarzy:

 1. Śliczny! Podejrzewam, że moja Zu też by krzyczała, że mam jej takiego szyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Konik jest rewelacyjny! Te koraliki wyglądają cudnie! Tkanina też jest śliczna! Ach, ogólnie wszystkie dodatki sprawiają, że od konika nie da oderwać wzroku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny jest!!! I te kolorki - bajka:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. jest śliczny, właśnie sobie przypomniałam, jak kiedyś uszyłam baaaardzo podobnego:)

  OdpowiedzUsuń
 5. piekny jest,wcale się nie dziwie córce,że chce takiego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze o takim marzyłam :) Jest jak spełnienie moich wszystkich dziecięcych marzeń dotyczących koników i jednorożców :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękny! Takich w sklepie się nie kupi!

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo słodki, przypomina trochę jednorożca ;) albo konika dalarna :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam Twoje zdolności...
  Piękny!
  :)

  OdpowiedzUsuń